W najbliższym czasie:
21.03.2019 r. - Czwartek

13.00 - Pogrzeb śp. Irena Pietuszko
17.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy) i spowiedź święta
18.00 - śp. Jan Duksa (10 r.)
18.00 - śp. Janina Burda i zmarli z rodziny Subotkowskich

22.03.2019 r. - Piątek

17.15 - Droga Krzyżowa
18.00 - śp. Marlena Burnat (greg. 22)
18.00 - W intencji dzieci i rodziców modlących się w Różach Różańcowych Rodziców

23.03.2019 r. - Sobota

9.00 - śp. Marlena Burnat (greg. 23)
9.00 - śp. Janina Burda i zm. z rodziny Subotkowskich

więcej

Żywy Różaniec

Kto:

  • kobiety i mężczyźni

Kiedy i gdzie:

  • I. sobota miesiąca, godz. 17.00  (kościół)

Opiekun:

  • Danuta Stupkiewicz
    tel. 511 738 763

Róża I:

  1. Janina Burda - Zelatorka
  2. Grażyna Mruk
  3. Wanda Szymańska
  4. Teresa Staknis
  5. Halina Banaś
  6. Anna Piszko
  7. Jadwiga Brzezińska
  8. Stanisław Piszko
  9. Helena Korgol
  10. Józefa Radzewicz
  11. Elżbieta Mazur
  12. Krystyna Kraczyna
  13. Henryka Kowalska
  14. Zygfryda Dzięgielewska
  15. Elżbieta Szyszka
  16. Honorata Romanowska
  17. Marianna Szydlik
  18. Genowefa Śnieżko
  19. Anna Gnat
  20. Elżbieta Sidorska

Róża II:

  1. Wanda Burnat - Zelatorka
  2. Krystyna Uczyńska
  3. Ewa Tyczak
  4. Maria Olszańska
  5. Zofia Gąglewska
  6. Weronika Zarzycka
  7. Henna Ficek
  8. Bożena Wyrzykowska
  9. Danuta Pencarska
  10. Dominik Osowski
  11. Beata Piszko
  12. Teresa Kołaczek
  13. Helena Leń
  14. Bogumiła Staszkun
  15. Helena Osowska
  16. Michalina Góralewska
  17. Wiktoria Wyrzykowska
  18. Małgorzata Lewandowska
  19. Janina Zinkiewicz
  20. Aleksandra Gryszkiewicz

Róża III:

  1. Teresa Barbara Gobis - Zelatorka
  2. Gabriela Nisio
  3. Lucyna Kosińska
  4. Teresa Pawłowska
  5. Barnara Kowalczyk
  6. Halina Koper
  7. Czesława Powideł
  8. Ewa Wojda
  9. Grażyna Wasyliszyn
  10. Jolanta Romanowska
  11. Jolanta Jurewicz
  12. Małgorzata Szymańska
  13. Regina Kępińska
  14. Katarzyna Mieczkowska
  15. Zofia Serwach
  16. Maria Szutowicz
  17. Geneowefa Winiarek
  18. Krystyna Wojksztun - Banasiak
  19. Gizela Grochowalska
  20. Dorota Nisio

Róża IV:

  1. Zofia Gajewska - Zelatorka
  2. Helena Miłowska
  3. Gabriela Krynicka
  4. Irena Buczyńska
  5. Danuta Mruk
  6. Helena Marcinkowska
  7. Nina Kozłowska
  8. Teresa Więckowska
  9. Jerzy Lipiński
  10. Regina Zdanowicz
  11. Wanda Mielnik
  12. Krzysztof Piszko
  13. Tomasz Piszko
  14. Wanda Jachimowicz
  15. Aldona Gasiul
  16. Maria Kimbar
  17. Maria Charel
  18. Janina Szukszta
  19. Maria Pasławska
  20. Justyna Krenc

Róża V:

  1. Danuta Stupkiewicz - Zelatorka
  2. Agnieszka Czepik
  3. Irena Jarosiewicz - Denecka
  4. Cecylia Mićko
  5. Barbara Kuształa
  6. Janina Sobczak
  7. Janina Kozłowska
  8. Regina Grzybowska
  9. Ewa Steckiewicz
  10. Kazimierz Stupkiewicz
  11. Grażyna Lipnicka
  12. Henryk Kołaczek
  13. Apolonia Lipińska
  14. Jadwiga Gajdamowicz
  15. Krystyna Przedlacka
  16. Jadwiga Lisowska
  17. Halina Parandyk
  18. Helena Jasiun
  19. Wiesława Pasławska
  20. Jadwiga Awsiukiewicz

W każdą I sobotę miesiąca:

  • godz. 17.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • godz. 18.00 - Msza święta w intencji Żywego Różańca

 



do góry ↑