26.02.2024 r. - Poniedziałek

18.00 - Msza święta: śp. Franciszek Jaworski - greg. 23

27.02.2024 r. - Wtorek

7.30 - Msza święta: śp. Andrzej Statkiewicz (miesiąc po pogrzebie)
18.00 - Msza święta: śp. Franciszek Jaworski - greg. 24

28.02.2024 r. - Środa

7.30 - Msza święta: śp. Franciszek Jaworski - greg. 25
18.00 - Msza święta: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

2. Niedziela Wielkiego Postu - 25 lutego 2024 r.

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa jest w piątek o godz. 17.30, a Gorzkie Żale w niedzielę także o godz. 17.30.

2. Chorych parafian odwiedzimy w pierwszy piątek marca w godzinach przedpołudniowych.

3. Okazja do spowiedzi świętej pierwszopiątkowej będzie w piątek od godziny 17.30.

4. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i Mszę świętą w sobotę o godz. 17.00.

5. W ostatnim czasie nasze ławki w kościele przeszły drobną modernizację. Zaokrąglone boki zostały ścięte i wyrównane do prostej linii bocznej. Dzięki temu zwiększyła się szerokość przejść między ławkami. Boczne przejścia są teraz szersze o 50 cm.

6. Wymienione zostały także poduszki do siedzenia na wszystkich ławkach na bardziej estetyczne, trwałe i nowocześniejsze. Ich koszt wyniósł 13 100 zł. Na ten cel przeznaczamy ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę.

7. Modernizację ławek przeprowadziła firma Pana Dariusza Umeckiego z Lidzbarka Warmińskiego, a nowe poduszki wykonała firma z Częstochowy specjalizująca się  w produkcji tapicerki kościelnej.

8. Na okres tegorocznego Wielkiego Postu przygotowaliśmy propozycję pomocy - do lepszego przeżycia tego okresu -  w formie zadań na poszczególne tygodnie Wielkiego Postu. Wychodząc z kościoła można ze szklanego naczynia ustawionego pod chórem wylosować zadanie wielkopostne na najbliższy tydzień.

9. Naszym Drogim Paniom dziękujemy za troskę o czystość, porządek i kwiaty w naszym kościele.

10. Polecamy nowy, marcowy numer „Biuletynu Parafialnego”.