11.12.2019 r. - Środa

12.00 - Pogrzeb: śp. Henryk Liminowicz
18.00 - śp. Stanisław Nisio (12 r.)

12.12.2019 r. - Czwartek

Msza święta Roratnia
17.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy) i spowiedź święta
18.00 - śp. Danuta Hryszan, Krzysztof i Dariusz Dzwończak, zmarli z rodziny
            Hryszan i Chyżewskich
18.00 - śp. Mirosław Andrzej Piątek, Wiesława Piątek, zmarli z rodziny
           Piątek i Łysakowskich

13.12.2019 r. - Piątek

CZUWANIE FATIMSKIE
18.00 - W intencji próśb i podziękowań za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej
18.00 - śp. Andrzej Antonik, Józefa i Stanisław
18.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu i Czuwanie Fatimskie

2. Niedziela Adwentu -  8 grudnia 2019 r.

1. Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach adwentowych, które potrwają do wtorku włącznie. Spowiednicy, księża zaproszeni z innych parafii, będą służyli posługą w konfesjonale w poniedziałek i wtorek w godz. Od 10.00 do 11.00 i wieczorem od godziny 18.00. Ofiary złożone na tacę w ostatnim dniu rekolekcji przeznaczymy na potrzeby Księdza Rekolekcjonisty.

2. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Święte Roratnie, w tym tygodniu ze względu na rekolekcje, wyjątkowo tylko w czwartek.

3.  Czuwanie Fatimskie przypada w  najbliższy piątek. O godz. 18.00 odprawimy Mszę świętą w intencji próśb i podziękowań, które można zostawić w skarbonie pod chórem, a po Mszy świętej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Fatimskie.

4. Caritas zaprasza do udziału i wsparcia akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” poprzez zakup świecy, która płonąc na wigilijnym stole ma symbolizować naszą troskę i wsparcie dzieci potrzebujących pomocy. Świece można nabyć wychodząc z kościoła.

5. Wczoraj na świetlicy parafialnej, przy licznym zainteresowaniu mieszkańców Lidzbarka Warmińskiego, odbyły się „Mikołajki dla Katolika”, o czym wcześniej informowaliśmy. Bardzo dziękujemy życzliwym i kreatywnym przyjaciołom szkoły za pomysł, przygotowanie i przeprowadzenie wczorajszego wydarzenia. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przekazali dary na licytację i kiermasz świąteczny, upiekli ciasta, a także tym, którzy byli wczoraj kupującymi. Zebraliśmy 10 134 zł. Kwotę tę przeznaczamy na zakup komputerów i projektorów multimedialnych, których posiadanie jest konieczne do prowadzenia codziennej działalności edukacyjnej.

6. Także dzisiaj po każdej Mszy świętej zapraszamy do świetlicy parafialnej na kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczamy także na zakup wyposażenia do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego.