21.03.2019 r. - Czwartek

13.00 - Pogrzeb śp. Irena Pietuszko
17.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy) i spowiedź święta
18.00 - śp. Jan Duksa (10 r.)
18.00 - śp. Janina Burda i zmarli z rodziny Subotkowskich

22.03.2019 r. - Piątek

17.15 - Droga Krzyżowa
18.00 - śp. Marlena Burnat (greg. 22)
18.00 - W intencji dzieci i rodziców modlących się w Różach Różańcowych Rodziców

23.03.2019 r. - Sobota

9.00 - śp. Marlena Burnat (greg. 23)
9.00 - śp. Janina Burda i zm. z rodziny Subotkowskich

Co jest potrzebne?

Chrzest:

• akt urodzenia dziecka z Urzędu Stanu Cywilnego,
  • dane dotyczące rodziców chrzestnych (imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania),
  • w przypadku Chrztu osób zamieszkałych poza terenem naszej parafii, wymagana jest pisemna zgoda proboszcza swojej parafii, zezwalająca na chrzest poza parafią.

Bierzmowanie:

• deklaracja wstępna (rozpoczęcie przygotowania),
  • metryka chrztu,
  • w przypadku osób zamieszkałych poza terenem naszej parafii, wymagana jest pisemna zgoda proboszcza swojej parafii zezwalająca na przygotowanie i przyjęcie Sakramentu Bierzmowania poza swoją parafią.

Małżeństwo:

• dowody osobiste narzeczonych,
  • metryki chrutu narzeczonych wystawione nie później niż 3 miesiące temu,
  • zaświadczenie z Urzędu Stanu Cywilnego stwierdzające brak okoliczności wyłączających zawarcie małżeństwa (zaświadczenie ważne jest 6 miesięcy od daty wystawienia).

Pogrzeb:

• akt zgonu z Urzędu Stanu Cywilnego,
  • w przypadku pogrzebu osoby zamieszkałej poza terenem naszej parafii, wymagana jest pisemna zgoda proboszcza miejsca zamieszkania osoby zmarłej na pogrzeb w innej parafii.