26.01.2020 r. - Niedziela

8.00 - śp. Stanisława i Konrad Zaborowscy
  9.30 - Dziękczynno-błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Elżbiety
            i Wiesława oraz dla rodziny
11.00 - O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agnieszki Swyd z okazji 40 urodzin
12.30 - śp. Jan Kalata. Teofila, Stanisław, Krystyna
18.00 - śp. Jolanta Augun (1 r.), Zenon Augun (8 r.)

27.01.2020 r. - Poniedziałek

18.00 - śp. Janusz i Zofia Urbańscy, Władysław Potaś, Cecylia Dragier

28.01.2020 r. - Wtorek

18.00 - śp. Jan Kułdo (1 r.), Monika, Adolf, Zdzisław

Co jest potrzebne?

Chrzest:

• akt urodzenia dziecka z Urzędu Stanu Cywilnego,
  • dane dotyczące rodziców chrzestnych (imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania),
  • w przypadku Chrztu osób zamieszkałych poza terenem naszej parafii, wymagana jest pisemna zgoda proboszcza swojej parafii, zezwalająca na chrzest poza parafią.

Bierzmowanie:

• deklaracja wstępna (rozpoczęcie przygotowania),
  • metryka chrztu,
  • w przypadku osób zamieszkałych poza terenem naszej parafii, wymagana jest pisemna zgoda proboszcza swojej parafii zezwalająca na przygotowanie i przyjęcie Sakramentu Bierzmowania poza swoją parafią.

Małżeństwo:

• dowody osobiste narzeczonych,
  • metryki chrutu narzeczonych wystawione nie później niż 3 miesiące temu,
  • zaświadczenie z Urzędu Stanu Cywilnego stwierdzające brak okoliczności wyłączających zawarcie małżeństwa (zaświadczenie ważne jest 6 miesięcy od daty wystawienia).

Pogrzeb:

• akt zgonu z Urzędu Stanu Cywilnego,
  • w przypadku pogrzebu osoby zamieszkałej poza terenem naszej parafii, wymagana jest pisemna zgoda proboszcza miejsca zamieszkania osoby zmarłej na pogrzeb w innej parafii.